016 | ZÁTIŠÍ SE DŽBÁNEM A JABLKY
KUBA Ludvík (1863 - 1956)
Olej na plátně, 48 x 56 cm, rámováno, datace – okolo 1900, signováno vpravo dole L. Kuba.